Wydawnictwo CO-LIBROS — nowocześnie i na wysokim poziomie!

Kim jesteśmy?

Wydawnictwo CO-LIBROS jest prywatną, niezależną oficyną, która powstała w 2007 roku we Wrocławiu. Specjalizujemy się w publikacji wysokiej jakości albumów oraz nowoczesnych poradników elektronicznych.

Co i jak publikujemy?

Wydajemy przede wszystkim albumy i poradniki. Za każdym razem publikujemy je zgodnie z najnowszymi trendami w światowej poligrafii. Tworzymy książki, które cechują wysoka jakość druku, nowoczesny design i profesjonalny skład. Już pierwszy opublikowany przez nas album o żywiołowej secesji w architekturze Wrocławia – „Secesja wrocławska” – został wyróżniony na łamach wielu tytułów prasowych oraz zdobył nagrodę „Pióro Fredry” w Konkursie na Najlepszą Książkę Roku.

Co nas wyróżnia?

Nowoczesne zaplecze techniczne oraz doświadczona kadra pracowników i współpracowników pozwalają naszemu wydawnictwu zrealizować najbardziej wymagające pozycje książkowe. Na bieżąco śledzimy też rozwój nowych technologii, dzięki którym możemy wydawać coraz bardziej nowoczesne publikacje elektroniczne.

Wydawnictwo CO-​​LIBROS — dane rejestrowe

Wydawnictwo CO-​​LIBROS z siedzibą przy ul. Podwale 75 we Wrocławiu zarejestrowane jest przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-​​Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000283185, NIP 8992609463. Kapitał zakładowy spółki wynosi: 120 000,00 zł.